Sociální sítě

V rámci Facebook kampaně zvýšil HubSpot prodeje o 71 %. (zdroj )

Marketing na sociálních sítích je stále pro mnoho firem neznámou. Chcete uspět? Musíte to dělat dobře. A my víme, jak na to.

Proč zvolit

Zvýšíte povědomí o vaší značce a zlepšíte si reputaci a důvěru. Rychlá možnost kontaktovat zákazníky při krizové komunikaci. Vzájemnou diskusí a komunikací se svými zákazníky si je udržíte dlouhodobě a neodejdou tak k vaší konkurenci.

+420 775 646 376

nebo

Odeslat nezávaznou poptávku

Produkty

  • Vytvoření a optimalizace firemních profilů - Založíme a ve všech směrech zoptimalitujeme firemní profily na sociálních sítích. Specializujeme se na Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube a Google+.

  • Facebook úvodní fotka - Vytvoříme atraktivní úvodní fotografii na míru vašim potřebám.

  • Dokument "Dělám to dobře?" - Posoudíme aktuální stav a historii vaší komunikace na sociálních sítích a navrhneme doporučení ke zvýšení efektivity.

  • PPC reklama na Facebooku - Vytvoříme kreativní kampaň, která pomůže budovat vaši značku, zvýšit prodej produktů, podpořit Facebook aplikaci a rozšířit relevantní základnu fanoušků.

  • Správa firemních profilů - Průběžně se budeme starat o vaše profily a stránky na sociálních sítích za účelem navázání dlouhodobého vztahu s cílovou skupinou, který povede k prodeji vašich produktů a služeb a zvýšení zisků.

  • Strategie komunikace na sociálních sítích - Dokument vám bude pomocníkem při správě sociálních sítí. Na míru navrhneme konkrétní obsah, styl a způsob komunikace. Cílem je posílit důvěru a navázat dlouhodobý vztah se zákazníkem.

Reference

Prohlédněte si naše reference v této kategorii.

Sklenik-Expert.cz

Martin Vlasák provozuje internetové obchody Sklenik-Expert.cz a Polykarbonat-Expert.cz. Pomáhame Martinovi se sociálními sítěmi, optimalizací pro vyhledávače nebo vyhledávači zboží.

Kama.cz

Kama je česká rodinná firma, která se specializuje na pletařskou výrobu čepic, svetrů a zimních doplňků. S klientem spolupracujeme v oblasti optimalizace pro vyhledávače a marketingu na Facebooku.

Tetracv.sk

TETRA CV, a.s. je agentura se zaměřením na zprostředkování práce v ČR pro slovenské občany. Dlouhodobě spolupracujeme v rámci marketingu na sociálních sítích a SEO.

Pubec.cz

Realitní kancelář PUBEC funguje již od roku 1990. Byla založena jako první soukromá kancelář s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Jsme rádi, že můžeme se společností spolupracovat při optimalizaci pro vyhledávače.

Více našich referencí

Kontakt

www.jakmy.cz

info@jakmy.cz

+420 775 646 376

jakmy s.r.o

Blanická 922/25

120 00 - Praha 2

Vinohrady