SEO: Optimalizace pro vyhledávače

Některé zpětné odkazy mohou poškodit web. (zdroj )

My děláme SEO chytře.

Proč zvolit

Pomůžeme vám efektivně využít potenciálu neplaceného vyhledávání. Zaměříme se na tvorbu kvalitního obsahu, který přivede návštěvníky. Při tvorbě odkazového portfolia se pečlivě a s rozvahou soustředíme jen na to nejlepší.

+420 775 646 376

nebo

Odeslat nezávaznou poptávku

Produkty

 • Individuální školení optimalizace pro vyhledávače - Praktické individuální školení zaměřené na vaši webovou prezentaci. 4 hodiny strávené s naším konzultantem vám přinesou růst cílené návštěvnosti a vašeho podnikání.

 • SEO konzultace - Ptejte se, na cokoliv rádi odpovíme.

 • Linkbuilding - Postaráme se o budování kvalitního odkazového profilu a zvyšování relevantní návštěvnosti vašeho webu. Linkbaiting bereme jako samozřejmost, na kvalitní obsah nalákáme nové návštěvníky.

 • Podpůrné weby - Vybudujeme webovou prezentaci pro podporu značky, produktu nebo zajímavého tématu z vašeho oboru. Microsites mohou sloužit pro podporu hlavního webu, nebo jako samostatné prodejní kanály.

 • Srovnání s konkurencí - Zanalyzujeme vaše konkurenty z pohledu optimalizace pro vyhledávače a vypracujeme srovnání s vaším webem. Podrobně srovnáme on-page a off-page faktory, včetně vývoje odkazového profilu.

 • Analýza odkazového profilu - Na základě analýzy odhalíme nedostatky odkazového profilu a doporučíme, na čem zapracovat.

 • Analýza klíčových slov - Najdeme sadu vhodných frází, které vaši zákazníci hledají. Klíčovka je jedním z pilířů SEO a vůbec úplným základem pro on-line marketing.

 • SEO analýza - Posoudíme technické a obsahové faktory současného stavu webu a navrhneme kroky vedoucí ke zlepšení. Tento základní kámen optimalizace připraví váš web nejen k budování zpětných odkazů, ale také k…

Reference

Prohlédněte si naše reference v této kategorii.

Kytary.cz

Kytary.cz provozují jeden z největších internetových obchodů s hudebními nástroji a hudební technikou. Spolupracujeme v oblasti vyhledávačů zboží, optimalizace pro vyhledávače nebo tvorby obsahu.

Sklenik-Expert.cz

Martin Vlasák provozuje internetové obchody Sklenik-Expert.cz a Polykarbonat-Expert.cz. Pomáhame Martinovi se sociálními sítěmi, optimalizací pro vyhledávače nebo vyhledávači zboží.

Kama.cz

Kama je česká rodinná firma, která se specializuje na pletařskou výrobu čepic, svetrů a zimních doplňků. S klientem spolupracujeme v oblasti optimalizace pro vyhledávače a marketingu na Facebooku.

Tetracv.sk

TETRA CV, a.s. je agentura se zaměřením na zprostředkování práce v ČR pro slovenské občany. Dlouhodobě spolupracujeme v rámci marketingu na sociálních sítích a SEO.

Pubec.cz

Realitní kancelář PUBEC funguje již od roku 1990. Byla založena jako první soukromá kancelář s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Jsme rádi, že můžeme se společností spolupracovat při optimalizaci pro vyhledávače.

Helveti s.r.o.

Společnost Helveti s.r.o. provozuje 4 internetové obchody se zaměřením na prodej hodinek. Pro klienta jsme vytvořili analýzu pro vyhledávače zboží a nyní dlouhodobě optimalizujeme e-shopy pro vyhledávače.

Travelco.sk

Cestovka Travelco s.r.o. je slovenského původu. Zákazníkům umožňuje komfortně vybírat zájezdy na svém webu a my můžeme být u toho v rámci optimalizace pro vyhledávače.

Obuvkovo.sk

Internetový obchod Obuvkovo.sk nabízí široký sortiment obuvi. S klientem jsme navázali spolupráci od února 2014 se službou SEO.

PenzionUNO.cz

Penzion Uno nabízí pohodlí domova a srdečnou pohostinnost pro návštěvníky Zlína. Dlouhodobě s klientem spolupracujeme v rámci optimalizace pro vyhledávače.

Red Peppers

Jsme partnerskou agenturou Red Peppers v oblasti zajištění služeb online marketingu vybraných klientů. Současně můžeme doporučit Red Peppers jako jednoho z předních českých web developerů.

RESPECT, a.s.

RESPECT, a.s. je jedním z největších pojišťovacích makléřů v segmentu korporátního pojištění. S klientem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti optimalizace webu pro vyhledávače.

Více našich referencí

Případové studie

Případová studie: SEO: Vhodnými obsahovými úpravami a zvýšením odkazové popularity došlo ke kontinuálnímu zvyšování návštěvnosti

RESPECT, a.s.

Vyhledávače od počátku spolupráce přivedly 28.311 potenciálních zákazníků. Meziročně vždy o 100% více, než v předchozím období.

Použité nástroje

 • Obsahový marketing
 • Optimalizace odkazového profilu
 • Úprava technických faktorů na webu

Kontakt

www.jakmy.cz

info@jakmy.cz

+420 775 646 376

jakmy s.r.o

Blanická 922/25

120 00 - Praha 2

Vinohrady